Prezentace

 

Mecalux je jednou z vedoucích firem na trhu skladových systémů. Činnost firmy spočívá v designu, výrobě, obchodování a nabídce služeb souvisejících s skladovými regály, automatickými sklady a dalšími skladovými prvky. Mecalux je jednička na španělském trhu a jedním z předních světových hráčů na tru se skladovými systémy. Naše skladové systémy dodáváme do více než 70 zemí na světě.

Prvenství společnosti se zakládá na využití nejmodernějších průmyslových technologií a na rozsáhlé distribuční síti ve Španělsku, Francii, Portugalsku, Itálii, Německu, Slovensko, Belgii, Holandsko, Velké Británii, Polsku, České republice, Argentině, Uruguay, Peru, Brazílie, Chile, Panama, Mexiku, Kanada, Turecko a USA.

Skupina má k dispozici 11 výrobních středisek: ve Španělsku (Barceloně, Gijónu a Palencii), Polsku (Gliwice), USA (Chicago, Sumter a Pontiac), Mexiko (Tijuana a Matamoro), Brazílie (Sao Paulo) a Argentině (Buenos Aires), která jsou strategicky umístěna tak, aby mohla nabídnout rychlou a účelnou službu svým aktuálním i potenciálním trhům.

Otevření nových poboček, rozšíření obchodních a distribučních sítí, prostředky vynaložené na výzkum a vývoj, divize automatizovaného skladování a logistický portál Logismarket jsou zdroje růstu a rozvoje Skupiny Mecalux. To vše se odráží již 55 let na kvalitních produktech a svědomité službě klientům.

Missconfigured or missplaced portlet, no content found
Dynamic Content: false
Master Name: Showroom-banner
Template Key: