Proces výroby

 • Proces vysoké kvality

  Skupina Mecalux disponuje jedenáct výrobními středisky: třemi ve Španělsku a ostatními v Argentině, Polsku, Mexiku, USA a v Brazílii.

  Výrobní linky zaručují nepřetržitou výrobu, která vždy podléhá nejpřísnější kontrole kvality. Mecalux využívá nejmodernější automatické svářecí procesy.

  Všechny prvky tvořící součást konstrukce regálů jsou podrobovány rozsáhlým technickým zkouškám a testům bezpečnosti.

  Proces vysoké kvality
 • Garantovaná ochrana

  Vstupní materiál je automaticky povrchově ošetřen barvou dodávající adekvátní povrchovou ochranu. Prvky, které jsou nejvíce vystaveny opotřebení a korozi jsou ošetřeny kataforetickým nátěrem, který zaručuje třikrát vyšší odolnost než klasické barvy. Tento proces nabízí významné výhody oproti jiným, tradičním metodám povrchové úpravy:

  · Větší odolnost proti korozi.

  · Jednolitá vrstva barvy.

  · Ideální chování vůči ohni (teplota vznícení vyšší než 200 ºC).

  Garantovaná ochrana
 • Jako roztoky

  Ve chvíli, kdy nás zákazník požádá o instalaci skladovacího systému, Mecalux využije jedinečný počítačový program, který po vložení různých informací určí nejvhodnější systém pro dosažení maximálního využití skladu.

  Všechny výpočetní a zkušební procesy a design kovových regálů v Mecaluxu splňují mezinárodní normu FEM, jejíž požadavky na kvalitu a bezpečnost produktů zaručují našim klientům jen to nejlepší.

  Jako roztoky
Missconfigured or missplaced portlet, no content found
Dynamic Content: false
Master Name: Showroom-banner
Template Key: