Proces výroby


Proces vysoké kvality

Skupina Mecalux disponuje jedenáct výrobními středisky: třemi ve Španělsku a ostatními v Argentině, Polsku, Mexiku, USA a v Brazílii.

Výrobní linky zaručují nepřetržitou výrobu, která vždy podléhá nejpřísnější kontrole kvality. Mecalux využívá nejmodernější automatické svářecí procesy.

Všechny prvky tvořící součást konstrukce regálů jsou podrobovány rozsáhlým technickým zkouškám a testům bezpečnosti.

Proces vysoké kvality

Garantovaná ochrana

Vstupní materiál je automaticky povrchově ošetřen barvou dodávající adekvátní povrchovou ochranu. Prvky, které jsou nejvíce vystaveny opotřebení a korozi jsou ošetřeny kataforetickým nátěrem, který zaručuje třikrát vyšší odolnost než klasické barvy. Tento proces nabízí významné výhody oproti jiným, tradičním metodám povrchové úpravy:

  • Větší odolnost proti korozi.
  • Jednolitá vrstva barvy.
  • Ideální chování vůči ohni (teplota vznícení vyšší než 200 ºC).

 

Proces vysoké kvality

Jako roztoky

Ve chvíli, kdy nás zákazník požádá o instalaci skladovacího systému, Mecalux využije jedinečný počítačový program, který po vložení různých informací určí nejvhodnější systém pro dosažení maximálního využití skladu.

Všechny výpočetní a zkušební procesy a design kovových regálů v Mecaluxu splňují mezinárodní normu FEM, jejíž požadavky na kvalitu a bezpečnost produktů zaručují našim klientům jen to nejlepší.

Jako roztoky

Viac informácií

Zeptejte se odborníka

Pro více informací o našem výrobním procesu nás prosím kontaktujte.